Služby

Osobní koučink

V rámci osobního koučinku s klienty pracuji na jejich individuálních cílech. Často se týkají harmonie ve skloubení osobního a pracovního života, vztahů v partnerství i v rodině, nebo hledání vlastní životní vize. Při práci s klienty využívám jak klasické metody (vycházející z Gestalt psychologie) na principu dialogu, tak kreativní metody, které zapojí nejen vaši představivost.

Kariérní koučink

Klienti kariérního koučinku nejčastěji řeší změnu zaměstnání, povýšení do manažerské role a profesní růst. Během našeho setkání si vytvoříte svou kariérní vizi, stanovíte si, co je pro vás důležité a jak toho chcete dosáhnout. Můžete využít i mé zkušenosti z interního a externího náboru na vysoce specializované i manažerské pozice, z péče o talenty a jejich rozvoj.

Kariérní poradenství

V rámci kariérního poradenství nabízím klientům možnost využít mých 10+ let zkušeností v oblasti práce s lidskými zdroji. Seznámím vás s aktuálními trendy na pracovním trhu. Projdeme si všechny možnosti, které lze využít při hledání nového uplatnění. Pomohu vám vytvořit takovou sebe-prezentaci v CV a v profilu na pracovních sítích, která bude odrážet vaše zkušenosti a schopnosti. Poradím vám i s přípravou na pohovor či assessment centrum.

Chcete vyzkoušet, je-li koučink pro vás to pravé?

Domluvte si první setkání s koučkou.

Úvodní konzultace je zdarma. Neodkládejte svou spokojenost v práci a v životě. Nejlepší čas, kdy začít, je TEĎ.