Služby

Osobní koučink


Potřebujete změnu? Cítíte, že nejste spokojeni s tím, jak věci jsou a chcete
pro to něco udělat? Nebo máte skvělé plány a nejste si jisti, jak jich dosáhnout?
 


Moji klienti často přicházejí s pocitem, že něco není v pořádku. Při práci cítí, že nevyužívají svůj plný potenciál. Jsou nervózní a podráždění, prožívají stres. Vztahy
s blízkými se jim komplikují. Těžko se pro něco rozhodují. Do takové situace se může dostat každý.

Při osobním koučinku vám pomohu spatřit svou situaci z jiného úhlu pohledu. Rozhodnete se, co je pro vás důležité, uvědomíte si jaké máte možnosti a vytvoříte svůj jedinečný plán, jak k situaci přistoupíte. Nedokládejte svou spokojenost na později. Vše, co potřebujete k tomu začít, máte v sobě.


  • hledání vlastní životní vize
  • vztahy v partnerství i rodině
  • harmonie ve skloubení osobního a pracovního života

Kariérní koučink a poradenství


Hledáte novou pracovní příležitost? Váháte, zda jste na správné cestě ve své kariéře? Cítíte se nekomfortně ve své profesní roli? 


Kariérní koučink vám pomůže vytvořit si vlastní kariérní vizi a dodá vám potřebné nástroje k tomu, abyste svou vizi naplnili. Zanalyzujete si své úspěchy a najdete své talenty. Můžete využít mých více než 13 let zkušeností práce s lidským potenciálem. 

Jako váš kariérní poradce vám pomohu sestavit takové curriculum vitae, které zaujme headhuntery. Jak vaše CV, tak sociální sítě, budou zdůrazňovat vaše zkušenosti, silné stránky a úspěchy. To vše budete připraveni využít i u pohovoru nebo assessment centra. Naučím vás, jak se připravit a jak se prezentovat. Udělat skvělý první dojem pro vás pak bude hračka. 


  • hledání kariérní vize
  • tvorba curriculum vitae  
  • příprava na pohovor / assessment centrum

Byznys koučink a mentoring


Rozrostl se váš byznys do větších rozměrů? Cítíte potřebu změnit svůj manažerský přístup, přehodnotit své cíle, zaměřit se na jiné klienty, nebo obor? 


Nebo jste uvízli v koloběhu povinností, vaše práce vám bere veškerý čas a energii a přitom se vám nedaří? Chcete si založit živonost, nebo rozjet vlastní byznys a potřebujete vše zkonzultovat a vytvořit si jasný plán?

Mám za sebou dlouholetou praxi v korporátu. Spolupracovala jsem i s menšími a středními firmami. A mám i vlastní zkušenost s podnikáním. Ať už jste živonostník, majitel rodinné firmy, nebo vedete tým v korporátu, ráda s vámi budu sdílet své znalosti a pomohu vám k úspěchu a dosažení očekávaných výsledků.


  • autentický leadership 

  • stanovení a přehodnocení priorit

  • péče o lidské zdroje (nábor, hodnocení, talent mangement) 


Chcete zjistit, jak vás mohu podpořit? 
Zajímá vás, jak taková spolupráce vypadá? Domluvte si první setkání s koučkou.

Neodkládejte svou spokojenost v práci a v životě. Nejlepší čas, kdy začít, je teď

Cena

Úvodní konzultaci (cca 30 min.) nabízím zdarma. Domluvíme se, na čem chcete pracovat a zjistíte, jestli vám spolupráce vyhovuje. Když budete chtít začít hned, můžeme pokračovat prvním sezením. 

Úvodní konzultace momentálně probíhají pouze online

Úvodní konzultace (30 min.) ........................................................................................................ zdarma

Koučink - jednotlivé setkání (75 min.) ...................................................................................... 1500,-

Balíček MINI (3 x setkání + závěrečná reflexe) ...................................................................... 4050,- 

Balíček STANDARD (5x setkání + motivace mezi sezeními + reflexe) ........................... 6750,-

Balíček PREMIUM (7x sezení + motivace mezi sezeními + on-call + reflexe) .............. 9975,-