Síla ženy

Síla ženy

Skupina pro ženy, které v sobě chtějí objevit 5 ženských rolí v půlročním cyklu rituálů.  

Toužíte objevovat své dary a dále je rozvíjet na cestě hlubšího  poznání sebe sama? Láká vás vyzkoušet si rituály našich moudrých předchůdkyň? Chcete si osvojit rozvojové techniky a self-koučinkové nástroje, které vám pomohou zorientovat se v různých životních situacích? To vše získáte v novém 6ti měsíčním programu Síla ženy. Srdečně vás zvu do této intimní ženské skupiny, kde se vzájemná podpora a inspirace kloubí s rituály a poznáváním jednotlivých ženských rolí. 


ONLINE SETKÁVÁNÍ

ROZVOJOVÉ TECHNIKY

ŽENSKÉ ROLE


Začněte využívat svou ženskou sílu. 

Přihlaste se přes formulář níže. Společně pak dotáhneme vše potřebné k tomu, abyste mohla využívat výhody skupiny Síla ženy co nejdříve. Kapacita skupiny je omezená, rezervujte si své místo včas. 


Plán setkání skupiny 

  1. setkání - Síla ženy: vnitřní holčička (cykličnost, well-being, energy management)
  2. setkání - Síla ženy: profesionálka (moje poslání, můj příběh a osobní marketing)
  3. setkání - Síla ženy: partnerka (7 návyků šťastného vztahu, vztah sama k sobě)
  4. setkání - Síla ženy: žena-lídr (SHEleader, autentický leadership, týmová dynamika)
  5. setkání - Síla ženy: matka (balanc v životě, respektující výchova)
  6. setkání - Síla ženy: žena ve všech svých rolích - závěrečné setkání 

Setkání skupiny budou probíhat online živě přes Zoom. Ženy ve skupině budou mít možnost sejít se jednou i osobně. Bude zde prostor pro networking, vzájemné sdílení a inspiraci. A také pro vyzkoušení "živých" rozvojových technik. Toto setkání je bonusové, nebude součástí plánovaných setkání skupiny. 


Proč skupina Síla ženy?

Milé ženy,

již řadu let pomáhám svým klientkám nalézt nebo obnovit svou sílu jako koučka a konzultantka. Vedu rozvojové programy pro manažerky Lean In, které ženy podporují nejen v tom kariérním, ale i v osobním růstu. Nepřestává mě fascinovat, jak obrovský potenciál my, ženy, máme. S jakou odvahou a vytrvalostí dokážeme následovat svou vizi a plnit své poslání, často v podmínkách, v jakých by to naše mužské protějšky dávno vzdaly. Když stojíme ve své síle, není nic, co bychom nezvládly. Mnohdy nás na naší cestě inspirují, nebo nám pomáhají ostatní ženy. Ve vzájemné podpoře žen vidím velký smysl. Dlouho ve mně zrála myšlenka vytvořit skupiny, kde bychom si zvědomily základní role ženy ve společnosti. Kde bych vám mohla předat své zkušenosti a znalosti s těmito tématy spojené. Ukázat vám nástroje, které fungují nejen mým klientkám, ale i mně samotné při různých výzvách každodennosti. A umožnit vám zažít tu energii vzájemné podpory a sdílení. Navíc přidávám možnost osvojit si rituály kola roku, které využívaly naše předchůdkyně v ženské linii. Nyní se tato myšlenka zhmotnila v programu Síla ženy. Srdečně vás do ní zvu. Využijte mé pozvání jako příležitost zastavit se alespoň jednou za měsíc a uvědomit si své priority, vyzkoušet něco nového a poznat další zajímavé osobnosti. Jistě oceníte bezpečné místo pro sdílení v kruhu podobně naladěných žen. Věřím, že každá žena, která se k nám připojí, rozvine svůj potenciál a podpoří svou ženskou sílu. 

Srdečně, 

Tereza