KE STAŽENÍ

EBOOK 5 ZPŮSOBŮ, JAK SE ZKLIDNIT

V životě každého člověka je mnoho stresujících faktorů. Můžeme cítit úzkost, strach, zmatenost, absenci smyslu života, nebo nenaplněnost v našich vztazích.. Ať už je důvod vašich pocitů jakýkoliv, tento ebook je tu pro vás. 

Získáte v něm návod, jak se pomocí ověřených technik zklidnit.

Ebook je ZDARMA pro registrované odběratele novinek. Běžná cena ebooku je 390,- Kč. Pro zakoupení bez zadání e-mailu objednávejte ebook na koucka@koucka.cz


Proč si přečíst ebook 5 způsobů, jak se zklidnit

Vnitřní klid je něco, co by chtěl snad každý. 

Ale v dnešní uspěchané době je těžké ho nalézt a ještě těžší si ho udržet.

S ebookem "5 způsobů, jak se zklidnit" získáte skvělého průvodce, jak svůj klid konečně najít. Vyzkoušíte si ověřené techniky a skvělá cvičení. Sestavíte si vlastní recept na nalezení vnitřního klidu, po kterém budete moci kdykoliv sáhnout. Nastavíte si rituály, které vám pomohou vnést klid do vašeho života a udržet si ho i v každodenním shonu.

Moje cesta k vnitřnímu klidu

Můj život byl vždycky pestrý a naplněný vším možným od práce, přes rodinu až po soukromé projekty a akce, práci na sobě a sebe-realizaci. Všechno jsem chtěla stihnout a nejlépe ještě dnes. Byla jsem stále ve skluzu, protože můj dlouhý "to-do" list se nikdy nevyprázdnil. Prožívala jsem neustálý stres a úzkost. Toužila jsem najít klid, ale nedokázala jsem se zastavit. Každá moje snaha se zklidnit končila mrháním času, kdy mi moje roztěkaná mysl stále připomínala, co vše ještě musím udělat. Nedokázala jsem ji "vyčistit" a uvolnit se. Byla jsem vyčerpaná, podráždená a nespokojená. Pak se stres začal projevovat i na fyzické úrovni a moje tělo mi připomnělo, že nalezení klidu bych měla postavit výše ve svém žebříčku priorit. A tak jsem se začala zajímat o všemožné způsoby, jak to udělat. Od nastartování všímavosti, přes sofistikované systémy time-managementu až po meditace. To, co vám nyní nabízím, je 5 ověřených způsobů, jak nalézt vnitřní klid, které mi 100% fungují. A které bych doporučila každému, aby si z nich vytvořil vlastní recept na nalezení klidu.


Stáhněte si ebook a získejte:

  • sadu skvělých a variabilních technik pro nalezení vnitřního klidu
  • podrobné návody na ověřená cvičení
  • dechová cvičení a techniku "body scan"
  • postup pro zmapování zdrojů energie, práci s emocemi a nastavení rituálů
  • motivaci konečně nalézt vnitřní klid

Stačí 3 kroky k tomu, abyste se už nikdy nemuseli pocítit panickou úzkost, zmatek a stres.

1. Vyzkoušejte ověřené techniky a skvělá cvičení.

2. Kombinujte je a sestavte si vlastní recept na nalezení vnitřního klidu.

3. Uveďte v život pravidelné rituály, které vám pomohou vnitřní klid udržet.


Stáhněte si ebook, začtěte se a zkoušejte techniky.

Řekněte "ahoj" svému klidnějšímu já.